Onze School

Team

Directeur
G. Romijn
gromijn@deakkerlisse.nl
Bouwcoördinator groep 1 t/m 3
+ vervanging groep 2a
E. Sollie-Hoek
esollie@deakkerlisse.nl
Bouwcoördinator groep 4 t/m 8
IB groep 4 t/m 8, RT
J.M. Jol-Verwaal
ijol@deakkerlisse.nl
IB groep 1 t/m 3
Groep 3a; ma, wo t/m vr
D.J. van Duijn
dvanduijn@deakkerlisse.nl
Groep 1a
M.P. de Jong
mdejong@deakkerlisse.nl
 
Vervanging groep 1a
L.W. den Butter-den Hartog
ldenbutter@deakkerlisse.nl
Groep 1b/2b; dimo, wo, domo, vr
A.M. Hulsebosch-Segers
ahulsebosch@deakkerlisse.nl
Groep 1b/2b; ma, dimi, domi
A.A. Daudeij-van Dam
adaudeij@deakkerlisse.nl
Groep 2a
A.W. van Haaften
gvanhaaften@deakkerlisse.nl
Groep 3a; di + vervanging
C.M. Weststrate-Bouma
tweststrate@deakkerlisse.nl
Groep 3b/4b; ma t/m do
C. van der Blonk
cvanderblonk@deakkerlisse.nl
Groep 3b/4b; vr
Vervanging groep 3b, 5a
J.M. Reijerkerk-Voshart
mreijerkerk@deakkerlisse.nl
Groep 4a; ma t/m do
H.J. Groen
hgroen@deakkerlisse.nl
Groep 4a; vr + vervanging
J.A. 't Lam-Mijnders
jtlam@deakkerlisse.nl
Groep 5a
A. Verschoof-Roos
averschoof@deakkerlisse.nl
   
Groep 5b/6b; di t/m vr
M. Ouwehand
mouwehand@deakkerlisse.nl
Groep 5b/6b; ma + vervanging
C.D. de Jongh-Midavaine
cdejongh@deakkerlisse.nl
 
Groep 6a
A. van Wijngaarden
avanwijngaarden@deakkerlisse.nl
Vervanging groep 6a
A. Grisnich-Noom
agrisnich@deakkerlisse.nl
Groep 7a
C.J. van Leeuwen
kvanleeuwen@deakkerlisse.nl
Vervanging groep 7a
L. Maljaars-den Breejen
lmaljaars@deakkerlisse.nl
Groep 7b/8b; ma, wo t/m vr
Gym diverse groepen; di
V. van Zuijlen
vvanzuijlen@deakkerlisse.nl
Groep 7b/8b; di + vervanging
J.R.T. Bouma-Lanser
jbouma@deakkerlisse.nl
Groep 8a; ma, wo t/m vr
ICT, Schoolopleider; di
B.J. Ligtenberg
bligtenberg@deakkerlisse.nl
Groep 8a; di + vervanging
M.W. Romijn-de Winter
mromijn@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
G.H. Huijsmans-Stunnenberg
mhuijsmans@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
M. van der Kolk-Bakker
lvanderkolk@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
S.C. van Leeuwen-Dieleman
svanleeuwen@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
I.C. Snoep-Baaij
esnoep@deakkerlisse.nl
Managementassistente
D. van Leeuwen-Struijk
evanleeuwen@deakkerlisse.nl
Administratief medewerkster
M.J. van Vugt-Koning
hvanvugt@deakkerlisse.nl
Conciërge
C. Brak
cbrak@deakkerlisse.nl
Interieurverzorgster
J. Mijnders-van Duijvenbode
Interieurverzorgster
N. Vendelbosch-Brak

 
Interieurverzorgster
J.G. van Winkel-Baaij